Kvalitatīva un saudzīga matu pieaudzēšana.


Matu stāvokļa uzlabošana ir ilgstošs process, kas nenotiek vienā dienā, tomēr sievietēm ideālus matus gribās vienmēr. Ar matu pieaudzēšanas palīdzību var iegūt garus un kuplus matus dažu stundu laikā. Mūsdienās tehnoloģijas ir progresējušas arī matu pieaudzēšanas jomā un šī procedūra nekādā veidā nepasliktina īsto matu stāvokli.


Salona "Silvana" speciālistes ieteikumi par matu pieaudzēšanu:


Pirmkārt, jākonsultējas ar frizieri, kāds tieši ir pieadzēšanas mērķis - vienkārši iegūt garus matus vai uzlabot izskatu jau sabojātiem. Kopā ar fruzieri arī vislabāk varēs izvēlēties kāds tonis ir nepieciešams, lai mati izskatītos pēc iespējas dabīgāk. Iespējams veikt arī daļēju pieaudzēšanu iztrīkstošo matu vietā.

Matus pieaudzē divos veidos: ar plāksnītēm uz polimēra lentas via kapsulām. Kapsulas ie piemērotākās un ērtākas gadījumos, ja kliente bieži nēsā matus saņemtus augstajās zirgastiyēs, piemēram, sportojoy - tās labāk pakļaujas veidošanai.

Salonā matu pieaudzēšana notiek ar ultraskaņas metodi, kas ir saudzīga matiem, jo matu saknes netiek karsētas.

Piedāvāju augstas kvalitātes slāvu matus par saprātīgu cenu: no  2.50 - 3.50 EUR par sķipsnu kopā ar darbu.


Mati tiek iegādāti pie paša ražotāja, tāpēc pieņemama cena par labas kvalitātes matiem. Iespējams vienoties ar atlaidi, kā iepazīšanās cena. Matu pieaudzēšana Matu pieaudzēšana slāvu mati Slāvu matu pieaudzēšana
0

 .